+90 (532) 156 82 62

Teknede Kahvaltı

Dolmabahçe Sarayı / Rumeli Hisarı / Küçüksu Kasrı / Kuleli

65 TL
TL Fiyatı : TL

Kahvaltınızı boğaz manzarasını seyrederken değil de manzaranın içinde lüks bir yat veya tekne ile gezerken yapmak isterseniz teknede kahvaltı organizasyonu için firmamızla görüşebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

    Kahvaltınızı boğaz manzarasını seyrederken değil de manzaranın içinde lüks bir yat veya tekne ile gezerken yapmak isterseniz teknede kahvaltı organizasyonu için firmamızla görüşebilirsiniz. Dilerseniz sevgilinizle baş başa, dilerseniz arkadaş grubunuzla ya da çalışma arkadaşlarınızla zengin içeriğe sahip bir kahvaltı menüsünden tadarken boğazda yat turu yaparak güne son derece zinde bir şekilde başlayabilirsiniz. Farklı boyut ve özelliklerdeki yatlardan birini seçerek ilk adımı atabilir ve beğendiğiniz yatı bağlı bulunduğu yerde görmek için firmamızdan randevu talep edebilirsiniz.

    Kahvaltı turları minimum 2 saat üzerinden gerçekleşmektedir ve istediğiniz saatte başlatabilirsiniz. Filomuzdaki yatları kuru olarak (menü hizmeti almadan) kiralayarak kendi kahvaltılıklarınızı da yanınızda getirebilirsiniz. Saat başı kiralama ücretleri ödenerek, yatların programı müsaitse süre konusunda uzatma işlemi de yapılabilir. Fiyat farkını ödeyerek kahvaltı menüsünde de değişiklik yapabilme imkanına da sahipsiniz. Menü tercihi konusunda da sizler için elimizden gelen tüm kolaylığı sağlıyoruz. Kahvaltı turunu evlenme teklifi, evlilik yıldönümü ve yüzme turu organizasyonları ile beraber de yapabilirsiniz. Nasıl isterseniz..

Kahvaltı menüsü:
*Beyaz peynir *Kaşar peynir *Tel peynir *Bal *Kaymak *Tereyağı *Çilek Reçeli *Çokokrem *Haşlanmış yumurta *Menemen *Salam *Sigara böreği *Paçanga böreği *Domates söğüş *Salatalık Söğüş *Siyah zeytin *Yeşil zeytin *Ekmek *Poğaça *Simit *Çay *Kahve

Rezervasyon Formu

Sayfayı Paylaş

Göndermek istediğiniz kişinin e-posta adresini yazınız.